Strona głównaIMPREZYImpreza karaoke, jak ją zorganizować?

Impreza karaoke, jak ją zorganizować?

Wspólne śpiewanie to idealny pomysł na udaną imprezę. Zapewnia masę śmiechu, a także pozwala odkryć ukryty talent Twoich znajomych. Impreza karaoke idealna jest na różne przyjęcia takie jak: urodziny, wieczór kawalerki czy panieński, a także idealnie rozkręci każdą domówkę.

Przygotuj odpowiedni sprzęt

Taki rodzaj imprezy, wymaga zakupu lub wypożyczenia sprzętu takiego jak projektor i ekran do rzucania obrazu.  Jeśli jednak jest to dla Ciebie zbyt duży wydatek, ostatecznie możesz puścić karaoke w telewizorze, za pomocą odpowiedniego programu do karaoke.  Warto też zaopatrzyć się w mikrofon który nada powagi całemu wydarzeniu.

Zadbaj o odpowiedni repertuar, powinien być bogaty i różnorodny, ponieważ każdy czuje się dobry w innym stylu. Możesz zakupić program do karaoke lub ściągnąć go za darmo w internecie.

Dobra zabawa podczas imprezy

Możesz zorganizować zabawę podczas przyjęcia. Podzielcie się na drużyny, wydzielcie jury, i zdobywajcie punkty. Drużyna która zdobędzie więcej punktów, wygrywa. Warto, więc zaopatrzyć się w jakieś drobne upominki dla wygranych. Dla tych którzy słabiej poradzili sobie z śpiewaniem, klaskajcie najgłośniej, mimo, że znają swoje możliwości wokalne i tak postanowili dobrze się bawić i trochę Was rozśmieszyć.

Idealne miejsce na imprezę karaoke

Jeśli masz większe mieszkanie, możesz zorganizować imprezę w salonie. Zadbaj by goście mieli gdzie usiąść i podziwiać wykonawcę, który też musi mieć trochę miejsca. Innym miejscem może być okoliczny bar czy pub, warto zapytać właściciela czy istnieje możliwość podłączenia sprzętu i zorganizowania karaoke dla większej ilości osób. Wtedy z pewnością przyłączą się inni ludzie, i każdy będzie dobrze się bawił.

Pamiętaj, że jako organizator również musisz pozbyć się wstydu, będziesz musiał rozkręcić karaoke chwytając pierwszy za mikrofon! Postaraj się by każdy spędził miło czas a przede wszystkim, poinformuj wcześniej gości jaki to typ imprezy i pozwól nieśmiałym na przygotowanie się do  karaoke.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read