Strona głównaLIFESTYLEJak aktywnie spędzić czas?

Jak aktywnie spędzić czas?

Dzieci w wieku przedszkolnym oraz nieco starsze uwielbiają się bawić. Bez względu na to, czy zabawa polega na gonieniu się na placu zabaw, czy też wymaga przygotowań, podziału na grupy i osoby prowadzącej – maluchy uwielbiają ciekawie i wesoło spędzać czas. Jednak nie tylko najmłodszym dzieciom należy się chwila zabawy – ciekawe rozrywki chętnie są wykorzystywane także na imprezach dorosłych i mogą stanowić świetną alternatywę dla poważnych rozmów czy tańca.

  1. Pomysłowe gry i zabawy integracyjne na dworze – jakie zabawy integracyjne są warte uwagi?
  2. Czy zabawy ruchowe na świeżym powietrzu są tylko dla dzieci?
  3. Jakie jeszcze zabawy i rozrywki są warte uwagi?

Jakie fajne zabawy i rozrywki warto poznać? Zastanówmy się.

Pomysłowe gry i zabawy integracyjne na dworze – jakie zabawy integracyjne są warte uwagi?

Z całą pewnością warte uwagi są dostępne gry w Łodzi: paintball laserowy, łuczniczy i bubble football. Szczególnie bubble football, czyli piłka nożna w kulach to zabawna forma rozrywki. Zadaniem uczestników jest trafienie piłką do bramki drużyny przeciwnej. Wydawałoby się to proste, gdyby nie fakt, że uczestnicy zabawy muszą mieć na sobie dmuchane kule/kule dmuchane. Ta gra nadaje się zwłaszcza dla nieco starszych dzieci oraz dorosłych. Do zabawy potrzeba przynajmniej dwóch graczy, najlepiej jednak jeśli jest ich więcej.

Czy zabawy ruchowe na świeżym powietrzu są tylko dla dzieci?

Oczywiście, że nie tylko dzieci chętnie spędzają czas na graniu w gry czy zabawie. Przykładowo, pomysłowe gry zespołowe na wieczór kawalerski, takie jak na chociażby zabawy integracyjne w Płocku: laser tag, paintball łuczniczy i piłka nożna w dmuchanych kulach to doskonały sposób zagospodarowania czasu na imprezie. Wiele z tych rozrywek nadaje się także dla młodszych uczestników: paintball ‌łuczniczy jest bezpieczny dla uczestników gry dzięki dostosowanemu sprzętowi. Zasady są proste: najpierw dzielimy uczestników na dwie grupy, następnie uczestnicy ustawiają się po przeciwnych stronach wyznaczonego terenu i starają się wyeliminować drużynę przeciwną. Zabawa zaczyna więc być także świetnym sposobem na rodzinną rozrywkę – pokaż dziecku, jak spędzać aktywnie i wesoło czas.

Jakie jeszcze zabawy i rozrywki są warte uwagi?

Osoby, które lubią zabawy wymagające uwagi i wysiłku z pewnością docenią laser tag w terenie lub paintball laserowy nocą. Tutaj zadanie polega na strzelaniu do członków jednej drużyny przeciwnej. Pozostali uczestnicy gry mają takie samo zadanie – laser paintball jest pewnego rodzaju formą dziecięcej zabawy w wojnę, jednak z lepszym sprzętem, w bezpiecznych warunkach i wyjątkowej atmosferze. Z pewnością warto spróbować tej formy rozrywki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read