Strona głównaOKAZJEJak zaplanować pierwszą randkę?

Jak zaplanować pierwszą randkę?

Pierwsza randka to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń w życiu nie tylko kobiety, ale również mężczyzny. Od jej przebiegu może zależeć bardzo dużo w relacjach uczestników. Warto więc odpowiednio zaplanować takie spotkanie, by uniknąć rozczarowania lub wstydu, wynikających z niespodziewanych sytuacji. Oczywiście nie wszystko da się przewidzieć, ale warto przynajmniej spróbować.

Czy wygląd jest ważny?

Oczywiście, że tak. Pierwszego wrażenia nie zrobi się drugi raz. Mówimy oczywiście o aspektach, na które mamy wpływ, takich jak makijaż, strój, czy fryzura. Ubranie powinno być przede wszystkim schludne, by nie zrobić wrażenia osoby niedbającej o higienę. Absolutnie niedopuszczalne jest przyjście w brudnej odzieży. Na pierwszą randkę wypada ubrać się elegancko, ale bez przesady, ważne jest zachowanie odpowiedniej równowagi. Dla mężczyzn dobrym wyborem będzie koszula i spodnie dżinsowe, dla kobiet natomiast jest dużo szerszy katalog odpowiednich ubrań do wyboru, ale najczęściej jednak decydują się na założenie sukienki. Warto zwrócić uwagę na to, że jeśli będzie ona zbyt wyzywająca, mężczyzna może mylnie odebrać nasze zamiary wobec tej relacji jako takie niekoniecznie sprzyjające budowaniu trwałego związku.

Dokąd pójść na pierwszej randce?

Najpopularniejszym wyborem jest zwykle restauracja lub kawiarnia. Osoby wolące spokój i ciszę mogą zdecydować się na spacer po parku. Jeżeli lubicie te same filmy, możecie odwiedzić kino, ale raczej nie jest to miejsce sprzyjające rozmowom, a przecież chcielibyście się lepiej poznać. Na film lepiej iść na którejś z rzędu randce, a nie na pierwszej.

Czego unikać na takim spotkaniu?

Na pewno nie warto udawać kogoś, kim się nie jest. Jeśli kobieta nie chodzi nigdy w szpilkach i nie umie tego robić, nie będzie wyglądała w nich atrakcyjnie, a jedynie śmiesznie, podczas potykania się. Mężczyzna natomiast nie powinien być zbyt nachalny, bo nie ma nic bardziej zniechęcającego niż takie podejście w stosunku do kobiety. Zaleca się rozmawianie na neutralne tematy, bardzo osobiste zwierzenia nie są wskazane, bo na pierwszej randce jesteście dla siebie praktycznie obcymi osobami, nie wiecie, z kim do końca macie do czynienia. Nadużywanie alkoholu to duży i częsty błąd, niektórzy w ogóle wykluczają możliwość jego spożywania podczas tak ważnego spotkania. Ale mimo wszystko najważniejsze to się nie stresować- przecież to może być jedna z najmilszych chwil w życiu, którą z czasem będziecie wspominać z uśmiechem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read