Strona głównaOKAZJEJaki prezent dla mamy kupić?

Jaki prezent dla mamy kupić?

Matka to najważniejsza osoba w naszym życiu. Zawsze o niej pamiętamy albo powinniśmy pamiętać. Chociaż prezent dla mamy kojarzy się głównie z Dniem Matki, to jednak okazji na wręczenie mamie prezentu jest o wiele więcej w roku: imieniny, urodziny, święta Bożego Narodzenia, różne rocznice, o których wiemy i które są ważne dla naszej matki. Pomysłów na prezent dla mamy jest wiele. Można by je podzielić na tradycyjne i oryginalne (wyjątkowe, nietypowe i niespodziewane).

Tradycyjne prezenty dla mamy

Na prezent dla swojej mamy można wybrać bukiet lub kosz pięknych kwiatów, np. róż. Można do niego dołączyć bombonierkę lub wino, które nasza mama lubi. Na prezent też świetnie nadają się książki, kalendarze biurowe na Nowy Rok. Jeżeli znamy gust naszej mamy, możemy jej wręczyć w prezencie kosmetyki (np. perfumy lub wodę toaletową). Można też wybrać coś z biżuterii: srebrnej, złotej lub innej. Wszystko zależy od tego, w czym gustuje mama i co lubi. Musimy to dobrze wiedzieć, zanim zdecydujemy się, co jej wybrać na prezent. Dobrym pomysłem może być też coś ze sprzętu RTV lub jakiś sprzęt do kuchni (np. opiekacz do pieczywa lub młynek do kawy).

Oryginalne prezenty dla mamy

Propozycji na taki prezent oryginalny również jest mnóstwo. To może być np. zafundowanie mamie wycieczki do jakiegoś uroczego miejsca w Polsce albo wycieczki zagranicznej (np. do Lwowa albo do Aten). Wszystko zależy od zasobności naszego portfela. Jeżeli mama jest osobą odważną, nawet nieco zwariowaną i np. marzyła całe życie o skoku na bungee albo skoku spadochronowym, to można mamie zrobić taki „wymarzony prezent życia”. Musimy mieć tylko pewność, że mama się nie wycofa ze skorzystania z tego prezentu. Lot awionetką albo helikopterem to też pewna propozycja prezentu dla odważnych mam, które zawsze marzyły o takim locie. Pomysł na prezent oryginalny zależy od naszej pomysłowości i dobrej znajomości osobowości mamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read