Strona głównaOKAZJEJaki prezent na roczek?

Jaki prezent na roczek?

Pierwsze urodziny dziecka są ekscytującym wydarzeniem zarówno dla rodziców jak i dalszej rodziny. Wielu rodziców chrzestnych oraz dziadków zastanawia się wtedy jaki prezent kupić małemu solenizantowi. Jaki prezent kupić dziecku na roczek, by zarówno ono jak i rodzice byli zadowoleni?

1. Rowerek

Pierwszy rowerek będzie świetnym pomysłem, szczególnie, jeśli zbliżają się cieplejsze miesiące. Dziecko będzie mogło korzystać z niego podczas spacerów z rodzicami. Taki prezent zostanie z dzieckiem na dłużej, ponadto wspiera ruch na świeżym powietrzu, co jest bardzo ważne w rozwoju malucha. Rowerki dla najmłodszych często ,,rosną” razem z dzieckiem i można z nich korzystać przez dłuższy okres czasu.

2. Jeździk

Mini samochód również idealnie nada się na prezent dla rocznego malucha. Można z niego korzystać zarówno na dworze jak i w domu. Małe dzieci uwielbiają tego typu jeździki, więc będziemy mieć pewność, że dziecko będzie z prezentu korzystać z radością.

3. Tablica manipulacyjna

Tablica manipulacyjna stała się hitem wśród prezentów na roczek. Można ją wykonać samodzielnie, co dodatkowo, będzie miłym gestem i pamiątką. Można też kupić ją w sklepia. Tablice manipulacyjne to duże tablice z różnymi przedmiotami z życia codziennego. Dziecko może na takiej tablicy bawić się włącznikiem światła, klamką czy kłódką. Taka tablica doskonale wspiera rozwój motoryczny dziecka i zaspokaja jego wrodzoną ciekawość.

Wybranie idealnego prezentu na roczek może być trudne dla osób, które nie maiły dotąd większej styczności z dziećmi. Rowerek, jeździk czy tablica manipulacyjna świetnie nadają się na prezent z tej okazji. Jeśli wciąż mamy wątpliwości, zawsze możemy spytać o radę rodziców. W końcu to oni znają dziecko najlepiej i wiedzą co je interesuje bardziej a co mniej. Z taką pomocą z pewnością kupimy prezent idealny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read