Strona głównaIMPREZYWieczór panieński, jak go zaplanować?

Wieczór panieński, jak go zaplanować?

Wieczór panieński to stały element przedślubnych przygotowań. Jest idealną okazją, by odreagować stres i poświęcić trochę czasu na dobrą zabawę. Jeśli to właśnie Ty organizujesz  takie przyjęcie, musisz pamiętać, że musi to być niezapomniane i pełne wrażeń. Jeśli zastanawiasz się jak zaplanować tego typu wieczór, mamy dla Ciebie małą podpowiedź! Przede wszystkim zwróć uwagę na upodobania przyszłej żony oraz jej oczekiwania.

 Lista gości na wieczór panieński

Listę gości najlepiej ustalić z panną młodą, to właśnie jej dzień, więc warto by miała przy sobie najbliższe i najserdeczniejsze dla niej osoby. Najczęściej zaprasza się, przyjaciółki, bliższe koleżanki, siostry czy kuzynki.

Idealne miejsce na przyjęcie

Ten wyjątkowy czas dla Panny młodej powinien być przepełniony relaksem i dobrą zabawą. Jeśli wiesz, że idealny wieczór panieński dla niej to masaże, relaksujące zabiegi, jacuzzi i baseny, powinnaś postawić na SPA. Przyszła żona będzie szczęśliwa wylegując się w jacuzzi i delektując się szampanem.

Każdy człowiek jest inny i każdy ma inne wymagania. Jeśli wiesz, że ona potrzebuje raczej poszaleć i trochę się rozerwać zorganizuj imprezę! Przygotuj dobry poczęstunek np. koreczki, tortille, sałatkę, ciasteczka, deskę serów. Dobrą taneczną muzykę, i maski na oczy. Powiadom inne uczestniczki by koniecznie ubrały sukienki i wysokie buty! Po domówce, zaplanuj wyjście na miasto, najlepiej zarezerwować wcześniej lożę w Waszym ulubionym klubie.

Zabawy i dekoracje na wieczór panieński

Najlepiej z resztą uczestniczek ustal motyw przewodni imprezy. Możecie przebrać  się w stylu lat 70-tych, czy 80-tych( oczywiście nie zapomnijcie o przebraniu dla przyszłej panny młodej) lub wszystkie za seksowne koty, a może impreza w stylu piżama party? Udekoruj mieszkanie balonami, tematycznymi girlandami, i nie zapomnij o śmiesznych słomkach i serwetkach.

Jeśli chodzi o zabawy to na przykład Zakazane słowa– czyli na początku imprezy ustalacie zakazane słowo, najczęściej jest to imię Pana Młodego. Jeśli komuś wymknie się ono z ust, pije karny kieliszek wódki. Kolejną fajną zabawą jest konkurs rzeźbiarski. Każda dziewczyna dostaje ogórka zielonego i nóż, i ma wyrzeźbić w ogórku penisa swojego lub wymarzonego faceta. Ta zabawa na pewno wywoła uśmiech na każdej twarzy.

Wieczór panieński można zorganizować na wiele sposobów wystarczy trochę wyobraźni i znajomość upodobań Przyszłej Panny Młodej. Pamiętaj o określeniu budżetu, odpowiednim motywie przewodnim, przekąskach i alkoholu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read