Strona głównaIMPREZYZabawa zabawa, czyli jak się dobrze bawić z przyjaciółmi

Zabawa zabawa, czyli jak się dobrze bawić z przyjaciółmi

Każdy z nas chce spędzić miło czas ze swoimi przyjaciółmi. Nie zawsze jest to proste, bo czasem chcemy zorganizować spotkanie, na które zaprosimy znajomych z różnymi zainteresowaniami, albo takich, którzy wzajemnie nie pałają do siebie zbyt pozytywnymi uczuciami. Jak wobec tego zadbać o dobrą atmosferę podczas zabawy i sprawić, by wszyscy byli zadowoleni?

Miejsce

To chyba kluczowy problem wszystkich spotkań. Najprościej urządzić takowe w domu, gdzie jest dużo przestrzeni, dostęp do smacznych przekąsek i wiele rozrywek, przykładowo granie w gry, czy wspólne oglądanie telewizji. Nie każdy jednak ma możliwość zaprosić do siebie przyjaciół. Jeżeli nasi znajomi są rozgadani, dobrym pomysłem będzie pójście do klubu bilardowego, albo do restauracji, gdzie w spokoju można porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami. W przypadku mniej charyzmatycznych przyjaciół, warto wybrać się na dyskotekę, albo do kina. Każdy lubi inne filmy, więc najbezpieczniej będzie pójść na komedię, chyba, że wszyscy jesteście fanami konkretnego gatunku filmowego, bądź z niecierpliwością czekacie na kolejne części danej serii.

Rozrywka

Biorąc pod uwagę zajęcia przewidziane na dane spotkanie, warto uwzględnić preferencje swoich przyjaciół. Niezbyt dobrze na wieczorku tanecznym będą się bawić osoby, które nie cierpią tańczyć. Wspólne oglądanie telewizji przez przyjaciół lubiących różne programy może prowadzić do konfliktów i psuć atmosferę spotkania. Nadmiar alkoholu w większości przypadków powoduje całkowite załamanie nastroju, jeśli ktoś przesadzi z ilością trunku, bądź zrobi się bardzo napastliwy i konfliktowy pod jego wpływem.

Ludzie

Jacy są właściwie nasi przyjaciele? Czy wolą komedię, czy horror? Poszliby chętniej potańczyć, czy pograć w kręgle? A może niechętnie wychodzą z domu i wolą spokojniejsze zajęcia? Musimy to wziąć pod uwagę. Jeżeli organizując spotkanie będziemy myśleli tylko o swoich upodobaniach, możemy nie tylko nie bawić się zbyt dobrze ze znudzonymi przyjaciółmi, ale także urazić ich naszym lekceważeniem i sprawić, że nie będą więcej chętnie spędzać z nami czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read